Facebook
Každý je zodpovědný za svoje bezpečí

Sebeobrana Desná Praha

Bojovníci

Kondiční tréninky Desná Praha

Podle  spárů  poznáš lva

Sebeobrana

Sebeobrana je akce, při které bráníme to nejcennější, vlastní život a zdraví. Protože v sebeobraně jde o vše, musí být naše konání co nejefektivnější. Ze zkušeností víme, že to nejefektivnější je zpravidla to nejjednodušší. Je mnoho různých způsobů dělení sebeobrany, ale ve skutečnosti je sebeobrana jen dvojí a to účinná a neúčinná, vše ostatní je jen rozjímání nad nesmrtelností brouka a ztráta času, kterého v sebeobranné situaci není moc.

Aby nedošlo k omylu a mylné informaci, že učíme všechny, co se na nás divně podívají nemilosrdně zabíjet, rád bych podotkl, že v našich kurzech máme pohled o něco širší. Každý konflikt začíná z nějakého důvodu, s nějakým motivem, cílem, určitým způsobem a také se nějak vyvíjí. Laicky řečeno...víme, že prevence je důležitá, nicméně, kde začíná prevence je otázka k zamyšlení.....:)

V našem konceptu jsme rozdělili výuku sebeobrany do třech levelů podle toho, co je naším cílem studenty naučit. O tom se blíže rozepisujeme na jednotlivých podstránkách sebeobrany na které si můžete kliknout na pravé straně obrazovky. Dále výuku uzpůsobujeme konkrétní skupině studentů, protože specifika napadení jsou odlišná u mužů, žen i dětí.... Princip je ale ve všech případech stejný... Vypsaný kurz tak vždy vypisujeme zvlášť pro ženy, muže nebo děti.

 

 

Aktuálně vypisujeme tyto kurzy

V současnosti nejsou žádné dostupné kurzy sebeobrany